otrdiena, 2011. gada 9. augusts

Jūnijs, jūlijs, augusts..

Sēžu istabā viena un skatos uz mušu, kas man lido tuvāk. Vai jums nešķiet kaitinoši šie mazie radījumi, kas rada briesmīg skaņu un traucē domāt.

Jau mēnešiem neko neesmu rakstījusi, jo nav jau ko teikt. Visu savu vasaru esmu nostrādājusi muižā, darot visus iespējamos darbus. Gribētu atpūsties, bet uztraucos par skolu, un nemaz nerunājot par nākotnes plāniem un izglītību. Ko jūs man ieteiktu??

tumblr_lemjpp9o7r1qe0hneo1_500

Tā arī nevaru no sirds pasmaidīt un priecāties, jo aizvien māc skumjas par aizgājušajiem un vēl neatnākušajiem laikiem. Kā saka ieradumam liels spēks, nesen gribēju rakstīt īsziņu manam lācītim, bet tad atcerējos, ka viņš vairs nav mans un ka viņš ir aizgājis spēlēties ar citiem..... Nu jā un, protams, vēl aizvien sapņoju par jaunām blogā jau pieminētām lietām, kuras tāpat nepienāks, ja tām nepalīdzēšu atrast ceļu pie manis, bet šim nolūkam neesmu derīga, jo pati esmu dziļi apmaldījusies savās atmiņās un tagadnē.

tumblr_l50cl2nnYD1qcvgt5o1_500_large

Šajā gadā nav bijušas tikai sliktās emocijas – svinēju savu iespaidīgo dzimšanas dienu, devos uz Stokholmu ar draugiem (jutos slikti pašā braucienā, bet pati valsts bija brīnišķīga), piedalījāmies teātra festivālā ar brīniškīgu lugu, došos ceļojumā uz Londonu, man būs pašai sava fotosesija pie slavena fotogrāfa. No šī skatu punkta novērtēju vismaz to, kas man ir dots nevis atņemts.

tumblr_lb13iqOigy1qcwtoco1_400